Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stylizacja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stylizacja. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 4 listopada 2014

RÓŻOWY PŁASZCZ


Albo się go kocha albo nienawidzi - tak właśnie jest z różem. Ostatnio wszystko, co wpadnie mi w ręce jest różowe. Zaczynając od pomadek, przez akcesoria, aż po ubrania. Po prostu stałam się różolubna! Dlatego nie mogło być inaczej - płaszcz w tym kolorze musiał być mój. Gdzie się podziała Ola ubrana w czerń i obwieszona ćwiekami? Nie wiem, pewnie tu jeszcze wróci, bo zmieniam się częściej niż kameleon, ale o to chodzi, żeby nie wiało nudą :) Teraz polubiłam siebie w jasnych barwach, także w bieli i dobrze mi z tym. Noście kolory, bo zdecydowanie poprawiają nastrój, gdy za oknem coraz zimniej i ciemniej... 

Zdjęcia : Krzysztof Adamek


wtorek, 21 października 2014

SZAROŚĆ I PUDROWY RÓŻ


Moje ulubione połączenie - pudrowy róż oraz szarość. Żeby nie było za słodko - do zestawu dobrałam ciężkie buty z kolcami i łańcuchami, mój jesienny hit. Ten cukierkowy sweterek na nowo obudził we mnie miłość do pastelowych kolorów (ostatnia stylizacja w pastelach TUTAJ), dlatego następny zapewne będzie miętowy. Połączyłabym go z białymi rurkami z wysokim stanem (widzieliście gdzieś takie?). Niedziela w Katowicach była niesamowicie ciepła, więc mogłam pozwolić sobie na mini spódniczkę, niestety zapewne po raz ostatni w tym roku. Spódnica jest wykonana z grubszego materiału, przypominającego piankę, dzięki czemu pięknie się układa. To był dobry wybór! Jak Wam się podoba taka stylizacja? :)

Zdjęcia : Krzysztof Adamek


piątek, 10 października 2014

SPOTKANIE W BLUE CITY, MAŁA CZARNA NA JESIEŃ


Miesiąc temu odbyło się kolejne spotkanie blogerek w warszawskim centrum handlowym - Blue City. Te spotkania są już pewnego rodzaju tradycją i szczerze mówiąc, czasami zapominam po co tam jestem. Gdy już usiądziemy z dziewczynami, zaczynają się ploty, omawiamy ciekawe kampanie, wspominamy najśmieszniejsze albo najbardziej absurdalne sytuacje, które wydarzyły się od czasu ostatniego spotkania. 
Tym razem ugościła Nas restauracja Street. Nigdy wcześniej tam nie zaglądałam, od tamtej pory - nie mogę się doczekać kolejnego lunchu w tym miejscu! Dania nie należą do najtańszych (ale nie są też przesadnie drogie), jednak ma się pewność, że dostaniemy pełny talerz pysznego jedzenia. Naprawdę, porcje są duże i bardzo smaczne. A wybór jaki oferuje ta restauracja... Przyszłam jako pierwsza, a zamówiłam chyba jako ostatnia - tak długo nie mogłam się zdecydować co zjeść! Znajdziecie tu wszystko - od sałatek, przez hamburgery, pizze aż po naleśniki czy pierogi. Poza tym zawsze jest tam dużo ludzi - a to o czymś świadczy ;) 
"Drina goni kolejny drin", aż w końcu ktoś idzie po rozum do głowy i przypomina, że czas wziąć się do roboty :) Kolejny przystanek : perfumeria Douglas. 

środa, 1 października 2014

KARMELOWY PŁASZCZ I CZARNE RURKI


Nie wiem czy to normalne, ale kiedy kupowałam ten wełniany płaszcz, temperatura powietrza sięgała chyba 30 stopni. Ale to nic - przynajmniej mam super pamiątkę z Toronto i piękny płaszcz w jednym ;)

wtorek, 23 września 2014

SHOPPING / JAK ZROBIĆ SIĘ NA SZARO?

Szarość to niezawodnie - jeden z najmodniejszych kolorów jesieni. Uwielbiam szare płaszcze, ostatnio wymarzyłam sobie w tym kolorze sweter typu oversize, który udało mi się kupić w lumpeksie. Ten kolor naprawdę sprawdzi się podczas wielu okazji. Stworzyłam dla Was 10 stylizacji, w których dominują odcienie szarości. Dosyć proste, klasyczne, bardzo w moim stylu :) 
Macie swój ulubiony zestaw? 

A już niedługo na blogu post z szarym płaszczem w roli głównej :) 


niedziela, 14 września 2014

SUKIENKA W KRATĘ


Krata powraca zazwyczaj w sezonie jesienno-zimowym, ale ja noszę ją przez cały rok. Przede wszystkim koszule w kratę, mam kilka ulubionych. Na tę sukienkę czaiłam się dosyć długo, aby wreszcie upolować ją w promocyjnej cenie - ten wzór w czerni i czerwieni to zdecydowanie moje ulubione połączenie. Jednak w tym sezonie planuję zaszaleć! Będzie również wersja różowa, niebieska oraz black&white. Już niedługo! 


plaid dress | RIVER ISLAND 
slip on shoes | LABOTTI.PL 
chain necklace | I AM 
bag | STEVE MADDEN

niedziela, 31 sierpnia 2014

CANDY GIRL


Ja w cukierkowym wydaniu? Kto by pomyślał! Blond loki, pastelowy róż, biel... Przyznaję, że patrzę na te zdjęcia i trochę się nie poznaję. Zawsze podobały mi się pastele, ale na kimś, nie na mnie. Od kiedy zmieniłam kolor włosów, chyba mogę sobie pozwolić na więcej. A te miętowe szpilki to obecnie mój hit! Jestem ciekawa, co sądzicie o moim eksperymencie ;) Tylko się nie przyzwyczajajcie, bo w następnych postach znowu będzie czerń! 


white cropped top | STRADIVARIUS 
mint heels | LABOTTI.PL 
powder pink blazer | F&F 
necklace with pearls | PULL&BEAR
bag | MOHITO
white skirt | BEKSA

czwartek, 14 sierpnia 2014

CZARNA SUKIENKA I NASZYJNIK Z PERŁAMI


Hasło "perłowa biżuteria" zawsze kojarzyło mi się z długimi sznurami Chanel, jednak od czasu pokazu Spring 2014, na myśl przychodzą obroże zakończone dwiema perłami w rozmiarze XL. Wkrótce podobny naszyjnik mogliśmy kupić w sieciówkach, m.in. w Zarze (cena: 79,90zł). Ja jednak  wstrzymałam się z zakupem i całkiem przypadkowo znalazłam identyczny naszyjnik w Pull&Bear, za 39,90zł. Uwielbiam biżuterię minimalistyczną i chociaż w domu mam pełne pudło świecidełek, bez przerwy noszę ulubione akcesoria. Z tą obrożą również szybko się nie rozstanę :) 

Zdjęcia: Marta Surdyk Photography


dress | no name
bag | I AM 
heels | F&F 
necklace with pearls | PULL&BEAR

niedziela, 10 sierpnia 2014

KOBALTOWA SUKIENKA Z LUMPEKSU

Powróciła moja wiara w lumpeksy! Już dawno nie byłam i nie kupowałam w second handach, ale ostatnia rozmowa ze znajomą znów wzbudziła we mnie chęć poszukania perełek. Razem wybrałyśmy się tylko w dwa miejsca, a wyszłam z kilkoma naprawdę wartymi uwagi rzeczami. Nigdy nie przebieram w wieszakach rzecz po rzeczy, bo zawsze się przy tym namęczę i jestem wtedy zmuszona do 'walki' z innymi klientkami, a w tak zapchanym miejscu nie mam ochoty na bliższe kontakty z rozwścieczonymi zakupoholiczkami ;) Po prostu staję nieco dalej, żeby widzieć te zapełnione wieszaki i obserwuję. Szukam ciekawych wzorów lub kolorów, które zwrócą moją uwagę i dopiero wtedy podchodzę bliżej, by sprawdzić wypatrzoną rzecz. Tak też było w przypadku sukienki z tego posta - zauważyłam ją stojąc już w kolejce do przymierzalni - moją uwagę zwrócił kolor. Prosta sukienka z River Island, bez wad, w dobrym rozmiarze. Kosztowała mnie około 12 złotych. Za taką cenę można pomarzyć o sukience z wyprzedaży czy outletów, prawda? A myślę, że była eksploatowana tyle razy, co ubrania na przecenach, wielokrotne przerzucane i przymierzane. :) 


dress | RIVER ISLAND (second hand)
bag | STEVE MADDEN 
leather wedges | ALEXANDER WANG 
watch | CASIO