Sprawdźcie jak wyglądałam tego wieczoru!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą monashe. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą monashe. Pokaż wszystkie posty
piątek, 22 stycznia 2016
czwartek, 7 maja 2015
środa, 19 listopada 2014
SZARY PŁASZCZ I BIAŁE JEANSY
Nienawidzę szarości za oknem, natomiast uwielbiam ją w stylizacjach. W połączeniu z soczystymi, wręcz neonowymi barwami - stanowi neutralne tło, bazę. A z bielą tworzy wyjątkowo udany romans, spójną całość. Dzisiejsza stylizacja to właśnie taki romans, wymieszany także z chłodnym połyskiem srebra i ozdobnymi kamieniami. No i tak - w końcu udało mi się znaleźć (w second handzie!) dopasowane białe rurki. Teraz mam fioła na ich punkcie i najczęściej noszę je do luźnych swetrów w wyrazistych kolorach. Już zapomniałam jak to fajnie jest pogrzebać czasem w używańcach. Do kompletu moja wielka miłość: trampki typu slip on przypominające hologram. Żałuję, że nie nabyłam od razu dwóch par, ale kiedy znajdę podobne, nie zawaham się ich kupić!
Zdjęcia: Patrycja Tyszka
wtorek, 21 października 2014
SZAROŚĆ I PUDROWY RÓŻ
Moje ulubione połączenie - pudrowy róż oraz szarość. Żeby nie było za słodko - do zestawu dobrałam ciężkie buty z kolcami i łańcuchami, mój jesienny hit. Ten cukierkowy sweterek na nowo obudził we mnie miłość do pastelowych kolorów (ostatnia stylizacja w pastelach TUTAJ), dlatego następny zapewne będzie miętowy. Połączyłabym go z białymi rurkami z wysokim stanem (widzieliście gdzieś takie?). Niedziela w Katowicach była niesamowicie ciepła, więc mogłam pozwolić sobie na mini spódniczkę, niestety zapewne po raz ostatni w tym roku. Spódnica jest wykonana z grubszego materiału, przypominającego piankę, dzięki czemu pięknie się układa. To był dobry wybór! Jak Wam się podoba taka stylizacja? :)
Zdjęcia : Krzysztof Adamek
Subskrybuj:
Posty (Atom)


