Pokazywanie postów oznaczonych etykietą spotkanie blogerek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą spotkanie blogerek. Pokaż wszystkie posty

piątek, 10 października 2014

SPOTKANIE W BLUE CITY, MAŁA CZARNA NA JESIEŃ


Miesiąc temu odbyło się kolejne spotkanie blogerek w warszawskim centrum handlowym - Blue City. Te spotkania są już pewnego rodzaju tradycją i szczerze mówiąc, czasami zapominam po co tam jestem. Gdy już usiądziemy z dziewczynami, zaczynają się ploty, omawiamy ciekawe kampanie, wspominamy najśmieszniejsze albo najbardziej absurdalne sytuacje, które wydarzyły się od czasu ostatniego spotkania. 
Tym razem ugościła Nas restauracja Street. Nigdy wcześniej tam nie zaglądałam, od tamtej pory - nie mogę się doczekać kolejnego lunchu w tym miejscu! Dania nie należą do najtańszych (ale nie są też przesadnie drogie), jednak ma się pewność, że dostaniemy pełny talerz pysznego jedzenia. Naprawdę, porcje są duże i bardzo smaczne. A wybór jaki oferuje ta restauracja... Przyszłam jako pierwsza, a zamówiłam chyba jako ostatnia - tak długo nie mogłam się zdecydować co zjeść! Znajdziecie tu wszystko - od sałatek, przez hamburgery, pizze aż po naleśniki czy pierogi. Poza tym zawsze jest tam dużo ludzi - a to o czymś świadczy ;) 
"Drina goni kolejny drin", aż w końcu ktoś idzie po rozum do głowy i przypomina, że czas wziąć się do roboty :) Kolejny przystanek : perfumeria Douglas.