Zobaczcie moją bardzo wiosenną i... dziewczęcą odsłonę :)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stylizacja wiosenna. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stylizacja wiosenna. Pokaż wszystkie posty
piątek, 5 czerwca 2015
wtorek, 14 kwietnia 2015
BŁĘKITNA RAMONESKA I SZARA SUKIENKA
Ku mojemu zaskoczeniu, ta stylizacja spotkała się z tak
pozytywnym odbiorem na Instagramie i Facebooku, że postanowiłam podzielić się
z Wami szczegółami i większą ilością zdjęć J
niedziela, 23 listopada 2014
JEANSOWA KURTKA I SZARA SUKIENKA DRESOWA
Dzisiaj przeskoczymy na chwilę do sezonu wiosennego. Na samą myśl robi się cieplej, prawda? ;) Ja już tęsknię za słońcem, ciepłymi wieczorami nad Wisłą, przejażdżkami na rowerze. Tęsknię za cienkimi koszulkami na ramiączkach, krótkimi spodenkami i odkrytymi nogami. I z tęsknoty chciałam pokazać Wam małą zapowiedź nadchodzącej kolekcji Pepe Jeans na wiosnę-lato 2015. Oszalałam na punkcie tej jeansowej kurtki, a muszę szczerze przyznać, że nie przepadam za kurtkami (i spódnicami) z denimu! Przekonało mnie połączenie klasycznego fasonu, jasnego odcieniu jeansu i przede wszystkim - oldschoolowych naszywek, które idealnie wpasują się w wiosenny street style, nie tylko na ulicach Londynu!
PS. Zdjęcia robiliśmy w pierwszej połowie października, więc nie zjedzcie mnie za ten look ;)
Zdjęcia : Krzysztof Adamek
wtorek, 21 października 2014
SZAROŚĆ I PUDROWY RÓŻ
Moje ulubione połączenie - pudrowy róż oraz szarość. Żeby nie było za słodko - do zestawu dobrałam ciężkie buty z kolcami i łańcuchami, mój jesienny hit. Ten cukierkowy sweterek na nowo obudził we mnie miłość do pastelowych kolorów (ostatnia stylizacja w pastelach TUTAJ), dlatego następny zapewne będzie miętowy. Połączyłabym go z białymi rurkami z wysokim stanem (widzieliście gdzieś takie?). Niedziela w Katowicach była niesamowicie ciepła, więc mogłam pozwolić sobie na mini spódniczkę, niestety zapewne po raz ostatni w tym roku. Spódnica jest wykonana z grubszego materiału, przypominającego piankę, dzięki czemu pięknie się układa. To był dobry wybór! Jak Wam się podoba taka stylizacja? :)
Zdjęcia : Krzysztof Adamek
Subskrybuj:
Posty (Atom)


