Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jesienne trendy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jesienne trendy. Pokaż wszystkie posty
piątek, 23 października 2015
piątek, 2 października 2015
środa, 19 listopada 2014
SZARY PŁASZCZ I BIAŁE JEANSY
Nienawidzę szarości za oknem, natomiast uwielbiam ją w stylizacjach. W połączeniu z soczystymi, wręcz neonowymi barwami - stanowi neutralne tło, bazę. A z bielą tworzy wyjątkowo udany romans, spójną całość. Dzisiejsza stylizacja to właśnie taki romans, wymieszany także z chłodnym połyskiem srebra i ozdobnymi kamieniami. No i tak - w końcu udało mi się znaleźć (w second handzie!) dopasowane białe rurki. Teraz mam fioła na ich punkcie i najczęściej noszę je do luźnych swetrów w wyrazistych kolorach. Już zapomniałam jak to fajnie jest pogrzebać czasem w używańcach. Do kompletu moja wielka miłość: trampki typu slip on przypominające hologram. Żałuję, że nie nabyłam od razu dwóch par, ale kiedy znajdę podobne, nie zawaham się ich kupić!
Zdjęcia: Patrycja Tyszka
niedziela, 26 października 2014
SHOPPING / PŁASZCZE
Nie spodziewałam się, że moje przeglądy shoppingowe będą cieszyły się takim zainteresowaniem :) Tym razem na celowniku znalazły się płaszcze na jesień. Dokonałam podziału według koloru, mam nadzieję, że takie rozwiązanie przypadnie Wam do gustu, a wyszukane stylizacje Was zainspirują. Czekam na Wasze typy i sugestie! :)
piątek, 10 października 2014
SPOTKANIE W BLUE CITY, MAŁA CZARNA NA JESIEŃ
Tym razem ugościła Nas restauracja Street. Nigdy wcześniej tam nie zaglądałam, od tamtej pory - nie mogę się doczekać kolejnego lunchu w tym miejscu! Dania nie należą do najtańszych (ale nie są też przesadnie drogie), jednak ma się pewność, że dostaniemy pełny talerz pysznego jedzenia. Naprawdę, porcje są duże i bardzo smaczne. A wybór jaki oferuje ta restauracja... Przyszłam jako pierwsza, a zamówiłam chyba jako ostatnia - tak długo nie mogłam się zdecydować co zjeść! Znajdziecie tu wszystko - od sałatek, przez hamburgery, pizze aż po naleśniki czy pierogi. Poza tym zawsze jest tam dużo ludzi - a to o czymś świadczy ;)
"Drina goni kolejny drin", aż w końcu ktoś idzie po rozum do głowy i przypomina, że czas wziąć się do roboty :) Kolejny przystanek : perfumeria Douglas.
wtorek, 2 września 2014
SHOPPING / RAMONESKI
Niektóre z przedstawionych kurtek możecie kupić już za około 200zł, niektóre są znacznie droższe, ale co kto lubi. Na pewno warto zainwestować w kurtkę skórzaną (koszt kilkuset złotych), jednak zapewniam Was, że będzie to inwestycja na lata. Podzieliłam kurtki kolorami: czarne, białe/beżowe oraz w kolorze. Jestem ciekawa, która spodoba Wam się najbardziej :) Dla ułatwienia, do każdej ramoneski znajdziecie odpowiedni link.
1 - H&M / 2 - RIVER ISLAND / 3 - PEPE JEANS
4 - JOFAMA / 5 - NOTION 1.3 / 6 - MANGO
7 - GIPSY / 8 - TOPSHOP / 9 - SAMSØE SAMSØE
10 - PEPE JEANS / 11 - SCHOTT NYC / 12 - H&M
13 - MANGO / 14 - FREAKY NATION / 15 - MUUBAA
16 - ONLY / 17 - FREAKY NATION / 18 - ZARA
25 - NOTION 1.3 / 26 - PEPE JEANS / 27 - TOPSHOP
28 - FREAKY NATION / 29 - TOPSHOP / 30 - ZARA
31 - FREAKY NATION / 32 - PEPE JEANS / 33 - RIVER ISLAND
34 - F&F / 35 - KORINTAGE / 36 - PEPE JEANS
37 - MINT&BERRY / 38 - BLK DNM / 39 - FREAKY NATION
40 - RIVER ISLAND / 41 - RIVER ISLAND / 42 - VERO MODA
wtorek, 19 sierpnia 2014
SHOPPING / KAPELUSZE
Zakochałam się po uszy. W kapeluszach. A nadchodząca jesień to idealna okazja, aby się za nimi rozejrzeć. Mam swój ulubiony, jeden (nie należę do maniaczki akcesoriów), który kupiłam na zeszłorocznych wyprzedażach w Zarze. Zawsze byłam przekonana, że w nakryciach głowy wyglądam po prostu beznadziejnie, ale teraz wiem, że po prostu trzeba znaleźć odpowiedni model. To musi być TEN, dopasowany do Ciebie, do Twoich ubrań i... Twojej głowy. I tak za 59,90 zł zmieniłam zdanie na temat kapeluszy :)
Obecnie ogromny wybór oferuje nam Asos (online), a stacjonarnie kilka ciekawych modeli można kupić m.in. w H&M. Poniżej znajdziecie te, które wpadły mi w oko. Marzy mi się czarny, elegancki kapelusz z dużym rondem od Saint Laurent, jednak na razie nie zdecyduję się na taki wydatek ;) Na chwilę obecną pocieszę się w sieciówce.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
















