Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ootd. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ootd. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 4 listopada 2014

RÓŻOWY PŁASZCZ


Albo się go kocha albo nienawidzi - tak właśnie jest z różem. Ostatnio wszystko, co wpadnie mi w ręce jest różowe. Zaczynając od pomadek, przez akcesoria, aż po ubrania. Po prostu stałam się różolubna! Dlatego nie mogło być inaczej - płaszcz w tym kolorze musiał być mój. Gdzie się podziała Ola ubrana w czerń i obwieszona ćwiekami? Nie wiem, pewnie tu jeszcze wróci, bo zmieniam się częściej niż kameleon, ale o to chodzi, żeby nie wiało nudą :) Teraz polubiłam siebie w jasnych barwach, także w bieli i dobrze mi z tym. Noście kolory, bo zdecydowanie poprawiają nastrój, gdy za oknem coraz zimniej i ciemniej... 

Zdjęcia : Krzysztof Adamek


niedziela, 28 września 2014

W MĘSKIM STYLU


Co sezon dowiaduję się o sobie nowych rzeczy. Tym razem przekonałam się o tym, że chętnie nosiłabym garnitury, bo nie tylko mężczyźni dobrze w nich wyglądają. Kobieta w odpowiednim garniturze jest nie tylko elegancka, ale także sexy. Wystarczy go dobrze zestawić i... świetnie się w nim czuć. Dzięki temu całość broni się sama :) A skoro z mody męskiej mogę zapożyczyć garnitur, to czemu nie spróbować czegoś więcej? Ja skierowałam się w stronę butów. Te lakierowane brogsy można zestawić nie tylko ze spodniami. Świetnie wyglądają też z rozkloszowanymi spódnicami czy sukienkami typu pensjonarka.
Co sądzicie o takich butach?


 

grey coat, brogues, turtleneck, trousers, clutch | F&F 

niedziela, 7 września 2014

NA FRANCUSKIEJ


Dzięki luźnym topom (zazwyczaj na ramiączkach typu spaghetti) przetrwałam lato. Ten zdecydowanie należy do moich ulubionych i pokazywałam go już kilkakrotnie na Instagramie. Idealnie komponuje się z każdą spódnicą, szortami czy spodniami. Pamiętam jak przymierzałam go po raz pierwszy, miałam wtedy na sobie czarne, pikowane spodnie oraz air maxy (o tutaj: klik). I co? Ten top wygląda świetnie także z dresem!

Dzisiaj w stylizacji z eleganckimi, białymi spodniami. Do tego buty, które dorwałam na wyprzedaży oraz ulubione dodatki. 


white trousers | F&F 
black top and loafers  | H&M
hat | ZARA 
bag | MIZENSA


niedziela, 31 sierpnia 2014

CANDY GIRL


Ja w cukierkowym wydaniu? Kto by pomyślał! Blond loki, pastelowy róż, biel... Przyznaję, że patrzę na te zdjęcia i trochę się nie poznaję. Zawsze podobały mi się pastele, ale na kimś, nie na mnie. Od kiedy zmieniłam kolor włosów, chyba mogę sobie pozwolić na więcej. A te miętowe szpilki to obecnie mój hit! Jestem ciekawa, co sądzicie o moim eksperymencie ;) Tylko się nie przyzwyczajajcie, bo w następnych postach znowu będzie czerń! 


white cropped top | STRADIVARIUS 
mint heels | LABOTTI.PL 
powder pink blazer | F&F 
necklace with pearls | PULL&BEAR
bag | MOHITO
white skirt | BEKSA

czwartek, 14 sierpnia 2014

CZARNA SUKIENKA I NASZYJNIK Z PERŁAMI


Hasło "perłowa biżuteria" zawsze kojarzyło mi się z długimi sznurami Chanel, jednak od czasu pokazu Spring 2014, na myśl przychodzą obroże zakończone dwiema perłami w rozmiarze XL. Wkrótce podobny naszyjnik mogliśmy kupić w sieciówkach, m.in. w Zarze (cena: 79,90zł). Ja jednak  wstrzymałam się z zakupem i całkiem przypadkowo znalazłam identyczny naszyjnik w Pull&Bear, za 39,90zł. Uwielbiam biżuterię minimalistyczną i chociaż w domu mam pełne pudło świecidełek, bez przerwy noszę ulubione akcesoria. Z tą obrożą również szybko się nie rozstanę :) 

Zdjęcia: Marta Surdyk Photography


dress | no name
bag | I AM 
heels | F&F 
necklace with pearls | PULL&BEAR

niedziela, 10 sierpnia 2014

KOBALTOWA SUKIENKA Z LUMPEKSU

Powróciła moja wiara w lumpeksy! Już dawno nie byłam i nie kupowałam w second handach, ale ostatnia rozmowa ze znajomą znów wzbudziła we mnie chęć poszukania perełek. Razem wybrałyśmy się tylko w dwa miejsca, a wyszłam z kilkoma naprawdę wartymi uwagi rzeczami. Nigdy nie przebieram w wieszakach rzecz po rzeczy, bo zawsze się przy tym namęczę i jestem wtedy zmuszona do 'walki' z innymi klientkami, a w tak zapchanym miejscu nie mam ochoty na bliższe kontakty z rozwścieczonymi zakupoholiczkami ;) Po prostu staję nieco dalej, żeby widzieć te zapełnione wieszaki i obserwuję. Szukam ciekawych wzorów lub kolorów, które zwrócą moją uwagę i dopiero wtedy podchodzę bliżej, by sprawdzić wypatrzoną rzecz. Tak też było w przypadku sukienki z tego posta - zauważyłam ją stojąc już w kolejce do przymierzalni - moją uwagę zwrócił kolor. Prosta sukienka z River Island, bez wad, w dobrym rozmiarze. Kosztowała mnie około 12 złotych. Za taką cenę można pomarzyć o sukience z wyprzedaży czy outletów, prawda? A myślę, że była eksploatowana tyle razy, co ubrania na przecenach, wielokrotne przerzucane i przymierzane. :) 


dress | RIVER ISLAND (second hand)
bag | STEVE MADDEN 
leather wedges | ALEXANDER WANG 
watch | CASIO