Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Topshop. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Topshop. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 10 marca 2015

TRENDY: WIOSNA/LATO 2015


Kalendarzowa wiosna coraz bliżej, więc jest to odpowiedni moment na krótkie omówienie najgorętszych trendów SS15 :) Większość propozycji z kolaży to obecne kolekcje popularnych sieciówek lub sklepów internetowych, a niektóre z nich dopiero pojawią się w sklepach. Mam nadzieję, że lista moich 7 TRENDÓW głównych przypadnie Wam do gustu. Miłej lektury!

niedziela, 26 października 2014

SHOPPING / PŁASZCZE

Nie spodziewałam się, że moje przeglądy shoppingowe będą cieszyły się takim zainteresowaniem :) Tym razem na celowniku znalazły się płaszcze na jesień. Dokonałam podziału według koloru, mam nadzieję, że takie rozwiązanie przypadnie Wam do gustu, a wyszukane stylizacje Was zainspirują. Czekam na Wasze typy i sugestie! :) 

wtorek, 23 września 2014

SHOPPING / JAK ZROBIĆ SIĘ NA SZARO?

Szarość to niezawodnie - jeden z najmodniejszych kolorów jesieni. Uwielbiam szare płaszcze, ostatnio wymarzyłam sobie w tym kolorze sweter typu oversize, który udało mi się kupić w lumpeksie. Ten kolor naprawdę sprawdzi się podczas wielu okazji. Stworzyłam dla Was 10 stylizacji, w których dominują odcienie szarości. Dosyć proste, klasyczne, bardzo w moim stylu :) 
Macie swój ulubiony zestaw? 

A już niedługo na blogu post z szarym płaszczem w roli głównej :) 


wtorek, 2 września 2014

SHOPPING / RAMONESKI


Ostatni shoppingowy post cieszył się dużym powodzeniem, a ja dostałam m.in. pytanie o idealną ramoneskę ;) Sama szukam nowej, ponieważ moja ulubiona, która służyła mi chyba 5 lat, odchodzi na emeryturę. Nie wyobrażam sobie mojej szafy bez ramoneski, tak jak bez jeansów czy szpilek. 

Niektóre z przedstawionych kurtek możecie kupić już za około 200zł, niektóre są znacznie droższe, ale co kto lubi. Na pewno warto zainwestować w kurtkę skórzaną (koszt kilkuset złotych), jednak zapewniam Was, że będzie to inwestycja na lata. Podzieliłam kurtki kolorami: czarne, białe/beżowe oraz w kolorze. Jestem ciekawa, która spodoba Wam się najbardziej :) Dla ułatwienia, do każdej ramoneski znajdziecie odpowiedni link. 

 1 - H&M / 2 - RIVER ISLAND / 3 - PEPE JEANS
4 - JOFAMA / 5 - NOTION 1.3 / 6 - MANGO
 7 - GIPSY / 8 - TOPSHOP / 9 - SAMSØE SAMSØE
10 - PEPE JEANS / 11 - SCHOTT NYC / 12 - H&M
 13 - MANGO / 14 - FREAKY NATION / 15 - MUUBAA
16 - ONLY / 17 - FREAKY NATION / 18 - ZARA
 19 - TOPSHOP / 20 - BERSHKA / 21 - MANGO
22 - PULL&BEAR / 23 - NLY TREND / 24 - MUUBAA
 25 - NOTION 1.3 / 26 - PEPE JEANS / 27 - TOPSHOP
28 - FREAKY NATION / 29 - TOPSHOP / 30 - ZARA
 31 - FREAKY NATION / 32 - PEPE JEANS / 33 - RIVER ISLAND
34 - F&F / 35 - KORINTAGE / 36 - PEPE JEANS
37 - MINT&BERRY / 38 - BLK DNM / 39 - FREAKY NATION
40 - RIVER ISLAND / 41 - RIVER ISLAND / 42 - VERO MODA

wtorek, 19 sierpnia 2014

SHOPPING / KAPELUSZE


Zakochałam się po uszy. W kapeluszach. A nadchodząca jesień to idealna okazja, aby się za nimi rozejrzeć. Mam swój ulubiony, jeden (nie należę do maniaczki akcesoriów), który kupiłam na zeszłorocznych wyprzedażach w Zarze. Zawsze byłam przekonana, że w nakryciach głowy wyglądam po prostu beznadziejnie, ale teraz wiem, że po prostu trzeba znaleźć odpowiedni model. To musi być TEN, dopasowany do Ciebie, do Twoich ubrań i... Twojej głowy. I tak za 59,90 zł zmieniłam zdanie na temat kapeluszy :) 


Obecnie ogromny wybór oferuje nam Asos (online), a stacjonarnie kilka ciekawych modeli można kupić m.in. w H&M. Poniżej znajdziecie te, które wpadły mi w oko. Marzy mi się czarny, elegancki kapelusz z dużym rondem od Saint Laurent, jednak na razie nie zdecyduję się na taki wydatek ;) Na chwilę obecną pocieszę się w sieciówce. 





poniedziałek, 5 maja 2014

TRENDY: MODNE BUTY NA WIOSNĘ I LATO 2014 (35 PROPOZYCJI)

Do wszystkich butoholiczek! Uważajcie, jeśli ostatnio obiecałyście sobie, że w najbliższym czasie nie kupicie nowej pary butów… może nie czytajcie tego posta? ;) Wiosna już tu jest, a lato zbliża się wielkimi krokami, z domu nie można ruszyć się bez okularów przeciwsłonecznych. Najwyższy czas na przegląd butów na lato 2014! 

Przez ostatnie lata espadryle nie zrobiły na mnie większego wrażenia. Wszystko zmieniło się podczas zakupów w Londynie, kiedy w TOPSHOPIE (2) zobaczyłam espadryle przypominające te od Chanel. A w niedzielę zaszalałam i kupiłam 4 pary, m.in. czarne z ZARY (5) oraz w panterkę z H&M (4). Upolowałam też model w paski, podobny do tych z H&M (3). Możecie także spróbować intensywnego koloru - ZARA (1) lub czegoś delikatniejszego, np. koronki ze STRADIVARIUSA (6) w kolorze pudrowo-różowym.

Jeśli lubicie obcasy, ale cenicie sobie wygodę, najlepiej sprawdzą się słupki lub… klocki ;) Np. w wersji zabudowanej z OFFICE (7) albo tzw. ankle strap - z paskiem wokół kostki - STRADIVARIUS (8), RIVER ISLAND (10). Lubię połączenie bieli z błękitem, dlatego też zwróciłam uwagę na buty marki OFFICE (9).

Na wieczór - wiadomo - wysoki obcas musi być ;) Wersja dla osób niższych to zdecydowanie buty na platformie, jak te z OFFICE (12) czy RIVER ISLAND (15). A dla wytrzymałych zabójcza szpila, ale za to w pięknym kolorze prosto ze STYLOWEBUTY.PL (11). Kobaltowy kolor to prawdziwy hit wśród dodatków, ponadto ZARA (13) proponuje ażurowe zdobienia lub zielone (16) o bardzo klasycznym fasonie. Jeśli lubisz odkryte sandałki, zobacz propozycję nude z brzoskwiniowymi paskami, prosto ze STRADIVARIUSA (14).

Tzw. 'slip on' to ostatnio jeden z moich ulubionych modeli butów. Holograficzne z OFFICE (21) już mam, teraz planuję zakup tych w kratkę z TOPSHOPU (20), wzór niczym z pokazu Celine lub w panterkę, jak te z ZARY (19). Bardziej dziewczęcą wersję, jak np. różowe z białymi paskami, znajdziesz na STYLOWEBUTY.PL (18). TOPSHOP (17) ma także coś dla miłośniczek wzorów.

Typowo sportowe buty już dawno wkradły się do naszego ubioru codziennego, nie tylko na siłownię. Model Roshe Run marki NIKE (22, 23, 24) to jeden z moich ulubionych i najwygodniejszych modeli butów jakie kiedykolwiek miałam na nogach. Palmy są już moje, następne będą pastelowe… Bardzo wygodne są także VANSY (26), co powiecie na ombre? Oraz nieśmiertelne adidasy, tym razem najbardziej rozkochały mnie w sobie 3 paski otoczone przez morze kwiatów oraz słodki, różowy kolor - ADIDAS (25, 27).

Wspominałam już o palmach, ale powiem to jeszcze raz. Ten wzór tak bardzo kojarzy mi się z latem… Możemy go mieć na butach marki FLOSSY (30) lub w zabawniejszej wersji na sznurowanych espadrylach z H&M (31). Urzekły mnie również prześliczne, gumowe balerinki z GUMMIESTORE.COM (28, 35) oraz sandałki z MEL (29). W ofercie H&M (34) znajdziecie także sandały ozdobione dużymi kamieniami, natomiast SOLILLAS (32) proponuje połączenie bieli z bardzo intensywnym, soczystym odcieniem żółci. Coś delikatniejszego oferuje STRADIVARIUS (33) - urocze kwiatki na platformie.