czwartek, 18 lutego 2010

liczba 10


Kochana Annkaf wkręciła mnie do zabawy "10 rzeczy/spraw, które mnie uszczęśliwiają". Kilka pierwszych przyszło mi z łatwością, jednak potem miałam trochę problemów z wyborem ;-) Sprawdźcie same, z iloma punktami byście się zgodziły !

1. ZAKUPY
To chyba mój słaby punkt. Jeśli dostanę propozycję wspólnego 'shoppingu' - rzucam wszystko i idę. Najlepsze jest to podniecenie, gdy znajdzie się coś świetnego, w przystępnej cenie, no i oczywiście w swoim rozmiarze. Gdy już wystoję pół godziny w kolejce do przebieralni, akcja jest błyskawiczna! No i tak nawiasem mówiąc... godzinami mogę przebierać wśród ciuchów... O Allegro nie wspomnę ! ;)
2. FOTOGRAFIA
Obecnie nowa lustrzanka jest moim 'małym marzonkiem'. Fotografia to moja prawdziwa pasja. Ten wstrzymany oddech w trybie makro, oczy skupione, ręce drżące co chwilę. A potem to zdumienie i uśmiech, gdy podziwia się swoje pierwsze, małe dzieła.
3. MUZYKA
Mogę mieć największego doła na świecie, płakać tydzień po tygodniu, załamywać się i opadać z sił każdego dnia... przy ulubionej muzyce zapominam o wszystkim. Słucham prawie każdego rodzaju muzyki. Lubię zarówno takie klasyki jak np. The Beatles, ale także współczesnych wykonawców, których na okrągło puszczają w radiach. Poza tym tańczę i śpiewam, co już zupełnie pozwala mi zapomnieć o wszystkich sprawach!
4. IMPREZY
Patrz punkt 3.
+
zabawa w najlepszym towarzystwie(czyt. gronie znajomych). W dobrej imprezie nie chodzi o to, by do upadłego bawić się po pijaku i nic potem nie pamiętać, ale świetnie się bawić będąc w stanie trzeźwym. Poza tym - nic tak nie cieszy jak poranne wspomnienia ;)
5. RODZINA
Zawsze na ich widok, buzia mi się cieszy! To fakt, że czasem mama potrafi doprowadzić mnie do szału, bywa też, że taty już słuchać nie mogę, a brata bym chętnie gdzieś wywiozła, ale takie są uroki rodziny :D Zawsze się godzimy i topimy smutki w jakiejś grze ;)
6. JEDZENIE
Może to śmiesznie zabrzmi, ale jeśli widzę truskawki zamoczone w cukrze... naleśniki z dżemem truskawkowym... lody czekoladowe... uśmiech sam się ciśnie. I ślinka leci ;)
7. STYLIO
Portal, dzięki któremu nauczyłam się naprawdę wielu rzeczy, poznałam wielu ciekawych ludzi i od tamtej pory zupełnie inaczej postrzegam modę. Nie tylko jako 'wygląd', ale także jako... pewien rodzaj sztuki, który wymaga od nas kreatywności i wyobraźni, a także przedstawienia tego w sposób ciekawy dla innych. Na Stylio tutaj
8. MIŁOŚĆ
Po prostu uskrzydla! :)
9. LATO
To najpiękniejsza pora roku! Jest takie ciepłe, pełne życia i... Słoneczka:) Razem z latem są wakacje, więc kogo to nie uszczęśliwia? Wolne od szkoły, dni pełne lenistwa. Coś pięknego. A jak narazie... trzeba przebrnąć przez tą okropną zimę...
10. PODRÓŻE
To chyba jeden z moich największych życiowych marzeń i celów. Jak narazie trzy cele osiągnięte, w tym także USA, ale zobaczymy co los jeszcze przyniesie ;) Zaczęłam już z koleżanką sierpniowe plany i przeszukujemy najciekawsze oferty na spędzenie nadchodzącego sierpnia.

Tak poza zabawą, jedenastym punktem byłby ten blog. I choć nie jest on bardzo popularny i rozpoznawalny, to bardzo cieszę się z każdego nowego komentarza i z nowych twarzy w obserwowanych. Dziękuję :)

A dalej wkręcam ZKIKI , bo zżera mnie ciekawość i chęć poznania jej odpowiedzi :)

3 komentarze:

 1. bardzo ciekawie to opisałaś, lubię wpadać na Twojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo dzięki : *
  jak będe miała chwile to napisze : D

  OdpowiedzUsuń
 3. always converse love.. and with usa flag much more!!  visit my new blog: http://fashionmef.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń