sobota, 3 września 2011

GIVEAWAY / 3 bony x 50 PLN

Platformy Niebieskie Duren-01Platformy Neutral-35 Żółte
Kochani! 
Na Fanpage'u stuknęło już 900 fanów, a ja mam dla Was niespodziankę.
Konkurs organizowany wraz z Dash44
Poprzedni konkurs cieszył się powodzeniem, mam nadzieję, że tak będzie również tym razem.
Tymbardziej, że wygrywają aż 3 osoby
Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? 
Standardowo :

1 . Polubić Dash44 na Facebook'u  >KLIK<
2. Polubić Wildfox7 na Facebook'u  >KLIK<
3. Zostawić namiary na siebie w komentarzu ;) Imię, nazwisko i adres e-mail

Konkurs trwa 10 dni, zgłoszenia zostawiacie do ostatniej minuty dnia 13.09
3 zwycięzców wyłoni generator liczb, a wyniki opublikuję na Facebook'u ! 
A do wygrania 3 bony, po 50zł każdy :) 

POWODZENIA 

331 komentarzy:

  1. ola sibilska vivienne1@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Karina Zygmont trzcinamyslaca@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. Wiktoria Olczak
    wiki 800@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  4. Angelika Trompa adziunia111@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  5. anna woźniak ania21331@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  6. katarzyna konderak
    katarzynka29@amorki.pl

    OdpowiedzUsuń
  7. paulina szoka
    roksiofficial@autograf.pl

    OdpowiedzUsuń
  8. Ola Bylina
    alex_point@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  9. Karolina Stola
    karolina.stola@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  10. polubiłam :)
    Arlena Bejm
    arlenab@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  11. Róża Ciołkowska
    rozza333@buziaczek.pl
    Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń
  12. Paulina Maciboch
    paola321@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  13. Aneta Dąbrowska
    chowchowto@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  14. Dominika Bujak deeducha@wp.pl ;)

    GRATULUJE!

    OdpowiedzUsuń
  15. Cuksowa (bo pod taką nazwą lubię)
    cuksowa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  16. Daria Grzesiek
    dariagrzesiek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  17. Angelika Rybak
    andzionia3213@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  18. Dominika Gierszewska

    dominika-gierszewska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  19. Anna Sentyrz
    rubella97@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  20. natalia marońska
    natalka969@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  21. Zuzanna Czajka, zuziulka@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  22. Asia Gajdziak

    siostra94@autograf.pl
    ;)

    OdpowiedzUsuń
  23. Julia Kozłowska
    julia1004@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  24. Malwina Mielczarek
    malwacubi@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  25. Magdalena Szabelska
    magdaa0726@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  26. Klaudia Pawlicha
    klaudia.pawlicha@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  27. Sabina Sikorska
    sab.sikorska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  28. Ania Gontarz
    anqa_gontarz@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  29. Kasia Szynkarek
    chocoffee19@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  30. Agata Gąska
    gassia@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  31. Daria Szlubowska
    daria951@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  32. Weronika Pinkowska
    weronip16@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  33. Karolina Godlewska
    godles131@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  34. Magda Gora
    kostka115@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  35. milena paciorak

    m.wrzesien87@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  36. Joanna Babiarz
    allejoannaa@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  37. Dominika Jendrysik
    srakersfakers@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  38. Patrycja Krysińska, krycha310@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  39. Olga Chmielowska
    olcia.chmielowska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  40. Dagmara Gdala, dolce.gabanka@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  41. Klaudia Włodarczyk

    k_wlodarczyk@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  42. Karol
    karol.leszek.wojcik@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  43. Patrycja Szybkowska
    milutka1000@wp.pl :)

    OdpowiedzUsuń
  44. Karolina Polak
    Carolinaa18@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  45. Agnieszka Insińska,
    agnieszkazg@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  46. Ewelina Jaskulska
    evela123@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  47. ewa palichleb
    ewapalichleb@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  48. Anna Łukaszuk
    ania.lukaszuk@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  49. Karolina Jaworska, karolina_jaworska@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  50. Magda Gwóźdź mada___@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  51. Marta Olszewska marta958@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  52. Monika Petrosjan

    monika.petrosjan@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  53. Natalia Zyblewska
    nutelaa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  54. Maja Makaruk,szylcia@gmail.com
    Polubiłam oczywiście ;))

    OdpowiedzUsuń
  55. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  56. Lidia Podniesińska
    lidia.podniesinska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  57. Kamila Toboła

    kamyczkaa@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  58. Aleksandra Alex Piłkowska xalexify@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  59. julia nowa

    najnana@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  60. Natalia Dubiel
    natalia.wayfarer@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  61. Kasia Olszewska
    k_olszewska1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  62. Dominika Boczar
    dominika1810@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  63. Ola Pawelec
    roxherself@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  64. Aleksandra Pawłowicz

    aleksandrajoanna@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  65. Kinga Wilk
    kingusiaw11@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  66. Olga Kozłowska
    olus170@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  67. andzelika majczak

    andzia26522@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  68. Agnieszka Kula
    aga12450@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  69. Marta Kowal

    majoko@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  70. Marlena Ortmann
    marlenka91_91@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  71. Marzena Solecka

    marzenasolecka@amorki.pl

    OdpowiedzUsuń
  72. Melania Wójcik
    melania.wojcik@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  73. Maria Stożek mmstozek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  74. Marlena Gawełda
    marlenaaa7@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  75. Magdalena Grela

    maggida@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  76. Angelika Langowska

    angiee0706@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  77. kinga11099@wp.pl
    Kinga Koźniewska

    OdpowiedzUsuń
  78. Paulina Szeliga
    kiciuniaaa86@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  79. Sylwia Radoń
    radsylwia@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  80. Katarzyna Sałuda
    skatrix@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  81. Malwina Bartecka
    malwina1166@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  82. asia kamrowska
    biologia_forever@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  83. Katarzyna Welka
    katarzyna.welka@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  84. Patrycja Zacierka
    patinka95@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  85. Magdalena Pasierbek

    madziorek158@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  86. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  87. Katarzyna Golianek
    kgolianek@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  88. Joanna Miczyńska
    asiamiczynska1984@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  89. Ola Kaleta kaletaola@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  90. Anna Wasik
    aniusia102@orange.pl

    OdpowiedzUsuń
  91. Paulina Lipka-Bartosik
    paulina.pl@go2.pl

    OdpowiedzUsuń
  92. Klaudia Płaza
    klaudia.plaza@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  93. Agnieszka Różycka
    agniex@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  94. Julia Lisowska
    Quila.Lily@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  95. Edyta Grab
    grab.edyta@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  96. Monika Czerwiec
    monia10100@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  97. Magda Bartoszuk
    bebendoom69@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  98. Weronika Ptaszkowska werusiaa15@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  99. Gabriela Milczarek, gabrysia2208@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  100. Sabina Sikora
    sabela87@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  101. Julita Florczak
    julciakozak@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  102. viola_10@tlen.pl
    Violetta Rogacka

    OdpowiedzUsuń
  103. Marta Karnowska
    marteczka110@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  104. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  105. Magdalena Matusiak
    magdalenda@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  106. Maja Urbańska
    urbanskamaja@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  107. Inez Balina
    inez.balina1@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  108. Wiktoria Bolko wiktoria92@gazeta.pl

    OdpowiedzUsuń
  109. Dominika Świderska
    dominika881@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  110. Gabriela Kruk
    gabriela.kruk90@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  111. ADA Warchoł
    Facebook :Jędruś

    wara44@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  112. zg się
    Angelika Sawa
    andzia989898@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  113. Kaja Borkowska
    kaja_no@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  114. Karolina Pecyna
    karolina921027@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  115. hooney92@interia.pl
    Patrycja Kmieciak

    OdpowiedzUsuń
  116. Jagoda Tłok mikayo69@windowslive.com

    OdpowiedzUsuń
  117. Marta Kołodziejska,
    mejdinka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  118. Julia Walkowicz

    rapuncelam@gmail.com :)

    OdpowiedzUsuń
  119. Anczarska Kamila

    anczarska.kamila@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  120. Małgorzata Wrzosek

    malutkagosia@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  121. Katarzyna Kołodziejska
    kasia310831@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  122. Gabriela Grębska
    bisiuczka9@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  123. Daria Graczykowska
    vougiegirl@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  124. Klaudia Michalska
    chocolatemilkbox@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  125. Katarzyna Mrowiec
    kasia14782@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  126. Larysa Sarna sarenka0015@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  127. Natalia Józwik
    kutanga92@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  128. Ola Ciesielska
    olislawa13@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  129. Sylwia Grabowska
    silviaa.g@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  130. Sara Smoła
    sara1793@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  131. Monika Klimczak
    monikak38@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  132. Dorota Dawidowicz

    dorota_dawidowicz@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  133. Magdalena Ziaja
    magdalena.ziaja@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  134. Paulina Kowol
    palulu@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  135. paulina bobowska
    paulenka91@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  136. Karolina Papiernik
    papirus14@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  137. Natalia Niekłań
    natula7@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  138. Joanna Jaworska
    joanna4455@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  139. Paulina Kukla
    paulina.kukla@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  140. Joanna Smolińska
    joannasmolinska91@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  141. KArolina Śpiewak
    k.spiewak24@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  142. Dominika Dawidowicz
    qazwsxedc1232@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  143. Magdalena Zawadzka
    m.zawadzka1986@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  144. Joanna Białecka
    kabanos_25@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  145. Małgorzata Klinik
    gogo302@wp.pl ;)

    OdpowiedzUsuń
  146. Marika Molenda
    marika-molenda@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  147. Kaśko (Katarzyna) Kowalik

    myszkakati@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  148. Dajana Szymkowiak
    daajaa@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  149. Justyna Pruszyńska
    justyna.pruszynska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  150. Olga Piotrowska
    olgapiotrowska@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  151. those blue shoes are amazing!
    zarnasrunway@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  152. Ola Ptaszkowska
    ptaszkowska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  153. Katarzyna Marciniak
    k.marciniak4@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  154. Paula Kaleńczuk
    super_paula@autograf.pl

    OdpowiedzUsuń
  155. Edyta Broniszewska
    edzik95@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  156. Iwona Gawinek
    iwo1111@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  157. Magdalena Czernek
    czmadzia7@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  158. Katarzyna Iwasiej
    mossclothes@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  159. Ines Michalska
    inesmichalska@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  160. Marta
    koniczyna_marta@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  161. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  162. Iwona Wójcik blackgreenlife@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  163. Paweł Rygiel
    simsonkk@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  164. Joanna Baran
    asiaazla@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  165. olusia108@poczta.onet.pl
    Ola Klimczak

    OdpowiedzUsuń
  166. Monika Standarska
    s_monia0504@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  167. Adrianna Denkiewiecz
    adriannade@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  168. Karolina Jarosz
    olinek.buu@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  169. Hania Duszyńska
    haniahania@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  170. Patrycja Chochół
    patrycja.chochol@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  171. Monika Anioł
    aniol.monika@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  172. kasia p [nazwisko moge podac mailem?]
    kasia433@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  173. Kamila Arendarczyk
    kamila.arendarczyk@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  174. Agata Myga
    agg.myga@gmail.com

    OdpowiedzUsuń