środa, 25 maja 2016

YVES ROCHER #wPięknejSprawie


Kilka słów o tym, jak możemy działać #wPięknejSprawie.

Od kilku dni biorę udział w akcji #wPięknejSprawie pod patronatem Fundacji marki Yves Rocher. W Polsce fundacja realizuje program nasadzeń od 2010 roku, dzięki czemu udało się posadzić już ponad 350 tysięcy drzew. Na całym świecie zasadzono ich ponad 67 milionów! Liczba jest imponująca, ale wciąż chcemy więcej!

Cel? Ochrona przyrody, zachowanie bioróżnorodności oraz... zasadzenie 100 milionów drzew do 2020 roku! Lasy odgrywają niezwykle ważną funkcję dla równowagi ekologicznej naszej planety. I my możemy mieć swój udział w tej akcji. 


Co trzeba zrobić, aby posadzić swoje drzewko? Wystarczy, że wejdziesz na stronę http://wpieknejsprawie.pl i za pomocą aplikacji zmienisz swój avatar na Facebooku. Prawda, że proste? Zobacz, jak zrobili to inni :) 

Chciałabym zachęcić Was również do zakupu dowolnej pomadki lub błyszczyka marki Yves Rocher. Sprzedaż tych produktów również będzie miała wpływ na dalsze działania fundacji i realizację jej BIO-planu. Ja już swój zestaw mam, a szminkę uwielbiam! Piękny kolor, eleganckie opakowanie, świetna jakość i... wsparcie dla naszej planety! 
4 komentarze:

  1. I absolutely love this post and it's just what I needed to read <3 I love the idea of using others as inspiration and motivation.

    OdpowiedzUsuń
  2. świetny post! Bardzo przypadł mi do gustu!

    OdpowiedzUsuń
  3. witaj w gronie Ambasadorek. Trzeba było Akcji YR, abym zajrzała tutaj :)

    OdpowiedzUsuń