sobota, 17 kwietnia 2010

i love you, mickey mouse

Na dworze trochę cieplej, Słońce wyszło, ale wiatr jeszcze nie daje o sobie zapomnieć. Ale dzisiejszy set jest trochę oszczędniejszy. Bluzę z Mychą kupiłam od Martyny (tak jak koszulę z poprzedniego posta:)) Nie zastanawiałam się ani chwili, ponieważ żałowałam, że nie załapałam się na bluzy z Mickey i Minni z H&M.

Conversy to chyba moja najlepsza zdobycz lumpowa. Są 'troszkę' za duże, ale co tam - za 5zł :D

i PIERWSZY raz, samodzielnie zrobiłam sobie warkoczyk :D hahah
my Mickey :) - from Martyna
shorts - terranova
converse - second hand
bracelet - i am

poniedziałek, 12 kwietnia 2010

avon fruits

Coraz bardziej podobają mi się takie sety - top z wyżej nałożoną spódniczką (lub szortami) i szerokim, czarnym paskiem. Dzisiejsza spódniczka to odkrycie w worku ze starymi ciuchami mamy. Bardzo podoba mi się jej wzór, ale niestety widać już, że ma swoje lata. Co najdziwniejsze, na matce widnieje napis Avon :D A dżinsową koszulę kupiłam od Dostepnej! :) pozdrawiam kochana :*

No i mój wisiorek za całe 4,90 zł ;-)

Chciałam jeszcze powiedzieć, że udzieliłam wczoraj wywiadu, który już wkrótce ukaże się na stronie >>kliknij<< . Zapraszam

jeans shirt - kupiona od Martyny :)
top - h&m
necklace - house%
belt - tally weijl
skirt - vintage, avon
shoes - atmosphere (allegro.pl)

niedziela, 11 kwietnia 2010

i'm a sailor with cheap jewelry

Przerwa była trochę dłuższa, ponieważ aparat odmówił posłuszeństwa. A gdy mu tymczasowo przeszło, zrobiłam kilka zdjęć. Chciałam się przede wszystkim 'pochwalić' marynarą, kupioną w lumpie, która nie była przeze mnie zbyt często noszona i teraz ją sprzedaję : http://allegro.pl/item993107003_marynarka_granatowy_boyfriend_blazer_nie_h_m.html . Idealnie pasuje to takich marynarskich elementów, jak np. moje pasiaste szorty. No i muszę się także pochwalić łańcuchami, których szukałam od dawna w dość przystępnej cenie. Nie miałam zamiaru dawać za takie cacko kilkudziesięciu złotych, już nawet myślałam o DIY. Ale któregoś pięknego dnia, zajrzałam do House'a w mojej mieścinie i... znalazłam:) Za całe 14,90 ! Na dodatek kupiłam jeszcze jeden wisiorek i bransoletkę (widoczne na końcu posta) Co sądzicie?

blazer - sh
top - h&m
necklace - house
pearl bracelet - i am
bracelet - house
belt - tally weijl
shorts (not skirt!) - vintage
shoes - atmosphere, allegro.pl
wisiorek z otwieranym serduszkiem - house - 4,90zł !
za bransoletkę z kamieniami zapłaciłam 6,90 zł ! House.

czwartek, 1 kwietnia 2010

Royal Castle

Wczoraj był ostatni dzień szkoły przed przerwą świąteczną i wybraliśmy się na wycieczkę do Zamku Królewskiego. Może zacznę najpierw od butów, bo wiem, że nie są one stosowne do takich miejsc jak Starówka :D ale spokojnie, wzięłam balerinki na zmianę, więc było dobrze. Przy okazji sprawdziłam swoją umiejętność chodzenia na obcasach - i się zdziwiłam, bo było dobrze ;) Mając ramoneskę, nie potrzebowałam cieplejszego płaszcza. Wiosna pełną parą! No i wybrałam szorty dżinsowe, a nie czarne. Myślę, że takie połączenie jest lepsze, choć mniej bezpieczne. Dziś już całe szczęście do szkoły nie trzeba iść!
ps. niedługo wstawię także set na dzień dzisiejszy :)
leather jacket - h&m %
stripped blouse - next (sh)
shorts - terranova
leggins - gatta
shoes - deichmann