
Na dworze trochę cieplej, Słońce wyszło, ale wiatr jeszcze nie daje o sobie zapomnieć. Ale dzisiejszy set jest trochę oszczędniejszy. Bluzę z Mychą kupiłam od Martyny (tak jak koszulę z poprzedniego posta:)) Nie zastanawiałam się ani chwili, ponieważ żałowałam, że nie załapałam się na bluzy z Mickey i Minni z H&M.
Conversy to chyba moja najlepsza zdobycz lumpowa. Są 'troszkę' za duże, ale co tam - za 5zł :D
i PIERWSZY raz, samodzielnie zrobiłam sobie warkoczyk :D hahah




my Mickey :) - from Martyna
shorts - terranova
converse - second hand
bracelet - i am










