Witam wszystkich. Nazywam sie Ola. Juz duzo o mnie wiecie, wiec pozostaje mi sprecyzowac kilka rzeczy. Wylecialam do Nowego Yorku na stypendium sportowe. Bede grala w siatkowke dla prestizowego uniwersytetu - St.John's University. Ponad to bede studiowala w tej szkole. Kampus mojego uniwersytetu jest ogromny. W poscie zamieszczam troche zdjec wykonanych w niedziele.
Mieszkam w dzielnicy Queens. Mam niecale 40 min na Manhattanu. Queens to spokojna dzielnica- ruch jest maly, sklepy sa nieduze, turystow raczej nie ma. Jak dla mnie to sa przedmiescia Manhattanu.
Ostrzegam, ze w poscie zamieszczam duza dawke zdjec... :)
Dodam, ze na zdjecia 'modowe' w moim wykonaniu przyjdzie czas. Narazie oswajam sie ze wszystkim tym, co wokol mnie sie dzieje. Kochani- badzcie cierpliwi! :)
Ostrzegam, ze w poscie zamieszczam duza dawke zdjec... :)
Dodam, ze na zdjecia 'modowe' w moim wykonaniu przyjdzie czas. Narazie oswajam sie ze wszystkim tym, co wokol mnie sie dzieje. Kochani- badzcie cierpliwi! :)
Hello everyone! My name's Ola. You already kow a lot about me, so I'll just add few things.
I came to New York on an athletic scholarship. I'll be playing volleyball for the prestigious university - St. John's University. Moreover I'm going to study in this school. My university campus is really huge. In the post I'm adding some pictures taken on Sunday.
I live in Queens. It's less than 40 minutes to Manhattan. Queens is a quiet district, the movement is small, the shops are small and tourists don't come here. As for me, Queens is a suburb of Manhattan.
In the post I put a huge dose of photos ... :)
I promise that time for the 'fashion' pictures will suddenly come! Be patient! :)

Czekam na wszelkie uwagi i propozycje!
I'm waiting for any comments and suggestions!
























































