czwartek, 11 lipca 2013

BIRTHDAY WISH LISTS

No i stało się. Jestem pełnoletnia już chyba na całym świecie. Wybiła mi  magiczna liczba '21' i z tej okazji przygotowałam moją listę must have w czterech wersjach. Może też coś sobie upatrzycie i zafundujecie z okazji... lub bez okazji :) 


EXPENSIVE VERSION
YSL shoes | 3.1 PHILLIP LIM sweatshirt | PROENZA SCHOULER bag
ALEXANDER WANG dress | ALEXANDER WANG bag | GIVENCHY jacket


CHEAP VERSION
NIKE sneakers | ADIDAS ORIGINALS hoodie | ZARA sunglasses
ALOHA FROM DEER sweatshirt | NEFF beanie | H&M sweatshirt


ALL IN BLACK VERSION
INTIMISSIMI bra | NEW LOOK blouse | MICHAEL KORS bag
ALEXANDER WANG skirt | ALEXANDER WANG shoes | GINA TRICOT top


 ALL IN WHITE VERSION
H&M top | VANS shoes | HALSTON HERITAGE dress
MONASHE sweatshirt | GIVENCHY bag | ISSUE 1.3 coat

wtorek, 9 lipca 2013

WARSAW FASHION STREET


H&M t-shirt | BEGINNING BOUTIQUE skirt | I AM bag | KEDS shoes | BORN86 sunnies

Moje wyjście na wybieg Warsaw Fashion Street nie było zaplanowane. Tego dnia obiecałam sobie upolować kilka ciekawych stylizacji na warszawskich ulicach, dlatego ubrałam się dosyć prosto i wygodnie. Gdy pojawiła się możliwość wzięcia udziału w pokazie Cisowianki Perlage, od razu powiedziałam "czemu nie!", lubię nowe przygody i wyzwania, ale chwilę potem zaczęłam panikować w iście blogerskim stylu : "Jak ja wyglądam?", "Ja się przecież nie nadaję na wybieg!", "Wszyscy tacy odstawieni, a ja co?", "Tysia, pożycz mi kurtkę, prooooszę!" (dziękuję My Fashion Place !). Ale stało się i nie żałuję. W każdym razie - następnym razem lepiej się przygotuję ;)


kilka stylizacji upolowanych na Krakowskim Przedmieściu
i na koniec - Zosia - młodziutka fashionistka, która podbiła moje serce!

zdjęcia dzięki uprzejmości Nikon Polska
sprzęt : Nikon D5100 + AF-S NIKKOR 50mm f/1.8G

poniedziałek, 1 lipca 2013

GILLETTE VENUS&OLAY - KONKURS


 Kochani! Zakończył się konkurs 3 Days Challenge Skirt, który polegał na utworzeniu trzech stylizacji odsłaniających nogi :) Wygranej serdecznie gratuluję D E Y N N, a już niedługo będę mogła pogratulować kolejnym 10 osobom, ale o tym na samym końcu posta!

Przetestowałam również całkowitą nowość na rynku - maszynkę Gillette Venus&Olay oraz żel do golenia Gillette Satin Care&Olay. Są to produkty przeznaczone dla skóry delikatnej i suchej. Maszynka posiada system pięciu ostrzy oraz specjalne paski nawilżające, które dostosowują się do kształtu nogi. A jak pięknie pachną! Słodki karmel i kremowa brzoskwinia, na bazie ambry połączonej z białym piżmem - aż chciałoby się je zjeść! Natomiast żel wzbogacony jest o masło shea. Jego formuła zapobiega utracie wilgoci. Dzięki tym produktom skóra jest naprawdę gładka, nawilżona i pięknie pachnąca :) 

Dzisiaj macie możliwość wygrać taki zestaw ! 
Do rozdania mam 10 kompletów
Oczywiście jest to KONKURS, więc muszą być też 'zadania' :)
wystarczy, że :
1. polubisz fanpage Gillette Venus Polska & Wildfox7
2. pod tym postem dokończysz zdanie : Piękne nogi...
3. i podasz swój adres e-mail :)

Na odpowiedzi czekam do 5 lipca (włącznie)
potem wybiorę te najciekawsze i skontaktuję się ze zwycięzcami :)
POWODZENIA ! 

piątek, 28 czerwca 2013

NEON FRIDAY

Kochani, dzisiaj przedstawiam Wam ostatnią -trzecią- stylizację w ramach konkursu 3 Days Skirt Challenge, który organizuje Gillette Venus Polska! Z tej okazji testuję również nowe produkty z serii Gillette Venus&Olay, ale o tym już niebawem na blogu :)
Moja propozycja "letniej spódnicy na spacer po europejskiej stolicy mody" opiera się na bieli i mocnym, neonowym akcencie. Warto mieć ze sobą tenisówki/sandałki na zmianę, ja jednak w tych butach mogę przejść wiele godzin. Są idealne i zapewne jeszcze wielokrotnie zobaczycie je na blogu.

Jeśli spodobały Wam się moje stylizacje, możecie głosować na mnie TUTAJ do końca niedzieli :) 
PIMP YOUR STYLE t-shirt | REPORT white heels | CEFIAN skirt | BORN86 sunglasses
SIX bag and bracelet | LIU JO umbrella | ROMWE necklace