piątek, 23 grudnia 2011

FROM ME TO ME


Mogę już powiedzieć, że jestem przygotowana na te Święta. Kupiłam dużo prezentów, część zrobiłam sama,  oczywiście nie zapomniałam o moich przyjaciołach. Zapomniałam tylko o jednej osobie. Ok, nigdy o sobie nie zapominam na zakupach :P ale tym razem postanowiłam kupić sobie coś, co nie byłoby prostym, casualowym, zwykłym, uniwersalnym ciuchem czy dodatkiem. Obiecywałam sobie, że następną parą butów, będą te sztyblety a'la Wang, potem jednak przyszła pora na odwiedziny w centrum handlowym i no i wstępne wyprzedaże :) Odwiedziłam River Island, by sprawdzić, czy są moje wymarzone od dawna szpilki. BYŁY! Ostatnia para, w moim rozmiarze, przecenione. TE SZPILKI zdecydowanie lepiej wyglądają w sklepie i na nodze niż na stronie internetowej. Chciałam je kupić, naprawdę, dopóki ich nie przymierzyłam. 200 PLN za tak niestabilne buty to jednak nie dla mnie. Rozstaliśmy się w pokoju, ale i tak o nich myślę. Potem jednak wszystko się dobrze potoczyło. Jakiś czas temu byłam w Bershce z zamiarem kupna kobaltowych szpilek (swoją drogą, marzyłam o takich od dawna!) lecz nie było mojego rozmiaru. Jednak wczoraj - 2 pary w rozm. 39, a jedna z nich stoi u mnie w szafie! Ostatni raz szpilki bez platformy miałam chyba w podstawówce! I jestem nimi zachwycona! Coś czuję, że będą częstym gościem bloga :) No i ta cena bardzo mnie ucieszyła :) Oto moje ostatnie zakupy! 


METALLIC BLOUSE - H&M 79,90 PLN
HIGH WAISTED FAUX LEATHER SHORTS - H&M 79,90 PLN
FEATHER NECKLACE - RIVER ISLAND 30 PLN % 
COBALT HEELS - BERSHKA 79,90 PLN %


wtorek, 20 grudnia 2011

IRMINASTYLE FASHION SHOW

 Kolejny post zaległy, który czekał na swoje ujawnienie. Ci którzy trochę bardziej i dłużej interesują się polską blogosferą, znają zapewne bloga Irminastyle. Jeśli są tacy, którzy jeszcze nie wiedzą o kim mówię, zapraszam na jej stronę :) Irmina sama projektuje oraz szyje swoje projekty. Są to sukienki, spódnice, bluzki oraz akcesoria. Jej celem było zorganizowanie pokazu w Warszawie. W końcu się to udało :) W czwartek dnia 24.11.2011 w klubie The Eve, Irmina pokazała swoją kolekcję zatytułowaną Ekstrawersja, przeznaczoną na wiosnę/lato 2012. Kolory, kolory i jeszcze raz kolory. Cudownym wykończeniem kreacji była biżuteria marki Republika Artystyczna. Za makijaż odpowiedzialne są : Kaja Leśniewska, Angelika Surdyk oraz Kasia Biczyk, natomiast fryzury wykonała Marlena
Następny pokaz Irminy? Już 7 stycznia... w Dublinie! Ja jako asystentka-przyjaciółka Irminy wybieram się tam razem z nią, więc spodziewajcie się relacji z Irlandii! :D Ahoj, przygodo! 

AFTERPARTY

niedziela, 18 grudnia 2011

MY HOME INSPIRATIONS , PART I - BRIGHT AND SWEET

Ostatnio bardzo dużo rozmyślam nad małymi zmianami w moim pokoju, a także nad zmianami w wyglądzie mojego przyszłego mieszkania. Tak jak w przypadku stylizacji - mam ogrom pomysłów, ale warto jest czasem podejrzeć, na jakie pomysły wpadli inni lub czego można poszukiwać w sklepach. Dlatego widzicie właśnie posta zupełnie nie w moim stylu, bo o takich rzeczach jeszcze nie pisałam, jednak nie mam pojęcia dlaczego. Te wszystkie piękne wnętrza są równie inspirujące co filmy czy pokazy. Zabieram Was w podróż po miejscach idealnych :) Dzisiaj część pierwsza - jasne oraz słodkie ! A już niedługo dalsza część inspirujących wnętrz!
TRANSLATE 
Wallpapered closets
I really love this work space.

Apartment in Bagaregården Sweden
(via Pink Christmas | Making it Lovely)
(via ZsaZsa Bellagio)
(via House of Turquoise)
(via House of Turquoise)
home11
(via Table Tonic)

Podobają Wam się takie posty? 

Photos are taken from :