Zdecydowanie w chwili obecnej pogoda jest najbardziej przyjazna. Nie jest zimno, by zmarznąć, ale też nie na tyle gorąco, by spłonąć żywcem w słonecznych promieniach. Jest to także fajny okres pod względem modowym. Nie będą na Ciebie patrzeć jak na kosmitę, gdy wyskoczysz w krótkich spodenkach, ale nikt się nie zdziwi, kiedy włożysz na siebie gruby sweter. Czy to nie zabawne? :) I chociaż jesień to najciekawsza pora roku biorąc pod uwagę ubiór (warstwy, szaliki, plecione sweterki,płaszcze), to nie tęsknię za nią, a tym bardziej za zbliżającą się zimą.
PS. mała zmiana na głowie. I jak? :)
TRANSLATE
photos by my mum
7MIL boots via Paradopary.pl | BANANA REPUBLIC + DIY shorts | RESERVED socks | NEW YORKER jacket
H&M scarf and glasses | MISHMASH t-shirt | HOUSE OF MIMA & I AM bracelets

































