sobota, 14 lipca 2012

BONES

Ci, którzy znają mojego bloga dłużej wiedzą, że w takich mocnych wydaniach czuję się najlepiej. Czerń to najlepszy przyjaciel, ostra biżuteria dodatkiem nr 1, a do tego wszystkiego rentgen klatki piersiowej ;) To właśnie od tego body wszystko się zaczęło. Od początku wiedziałam z czym będzie się komponować najlepiej. Wyciągnęłam z szafy moje ulubione buty, najlepszą kurtkę - prezent od Agaty i melonik, z którym niegdyś się nie rozstawałam. Stylizacja zdecydowanie dla odważnych, ale przecież raz się żyje! 

photos by : 


NEW LOOK camo jacket | BEGINNING BOUTIQUE skeleton body | H&M bowler hat and shorts | ILOKO.PL necklace
JEFFREY CAMPBELL LITA from HIGH LIFE
SEPHORA lipstick , Crush / R23


środa, 11 lipca 2012

HAPPY BIRTHDAY TO ME !

Dzisiaj czas małej przemiany. Nie jestem już nastolatką i podając swój wiek z przodu zaczynam stawiać 2, a nie 1 (chyba, że dożyję setki!). Poza tym postanowiłam zmienić i lepiej zająć się pewnymi sprawami, chociażby takimi jak mój blog. To moje prawdziwe hobby, a osób, które to doceniają oraz śledzą, z każdym dniem jest coraz więcej (dzisiaj fanpage polubiła 2000 osoba!). Skoro blog zyskuje nowych czytelników, musi również zyskać na jakości! Postaram się o to, by zdjęcia były jak najlepsze, stylizacje coraz ciekawsze, a Wy - zadowoleni :) 

Co do mojej stylizacji - w takie upały stawiam na długość mini, cienkie materiały oraz jasne kolory. Kiedy byłam mała, kolor różowy był moim numerem jeden, potem nastąpiła diametralna zmiana, jednak dziś wiem, że każdy kolor, nawet ten za którym nie przepadamy - w odpowiedniej oprawie znów może nam się spodobać. Jaki kolor jest najlepszym towarzyszem różu? Zapewne wiele osób powiedziałoby, że czerń, natomiast ja stawiam na szarość. Torebkę już znacie, natomiast bluzka to moja pierwsza wyprzedażowa zdobycz. Lekka, cienka i prosta, idealna na takie ciepłe, lipcowe dni. Poza tym uwielbiam kupować rzeczy typu basic w rozsądnej cenie - 20 PLN. A Wy kupiliście już coś na wyprzedażach? 


SHEINSIDE skirt | H&M top | STEVE MADDEN wedges | BLINGS ring | TK MAXX bag | ILOKO bracelet


niedziela, 8 lipca 2012

BIZUU

Są takie miejsca, do których wracamy, chociażby myślami. Właśnie dziś chciałabym przedstawić Wam jedno z tych miejsc. Bizuu możecie odwiedzić w dwóch miastach - w Poznaniu w Starym Browarze lub tak jak ja - w Warszawie, na Koszykowej 1. Każdy projekt z metką Bizuu to małe dzieło (spójrzcie tylko na tą przepiękną suknię z koronką! Jest cudowna) dopieszczone w najmniejszym szczególe i dokładnie tak samo jest z wnętrzem butiku. Jasna przestrzeń wypełniona wspaniałymi detalami, idealnie podkreślającymi charakter tego miejsca. Jakby mojego zachwytu było mało - czekał na nas także poczęstunek, któremu moje oczy, obiektyw oraz żołądek - nie mogły się oprzeć. 
Kiedy emocje nieco opadły, a nasz zachwyt nad fantastycznie urządzonym wnętrzem ochłonął, zapoznałyśmy się z kolekcjami. Przy wejściu znajdowały się jeszcze projekty z kolekcji letniej - delikatne pastele,  urzekające fasony. Dalej, na wieszakach czekała już kolekcja, którą miałam okazję oglądać na tegorocznym Fashion Weeku w Łodzi. Mogłyśmy zapoznać się z nią dokładniej - przyjrzeć, a nawet przymierzyć. Mój nr 1 to suknia, o której już wspomniałam. Nie miałabym gdzie jej założyć, jednak mimo wszystko marzę o takiej na wieszaku w mojej szafie! ;) Zaraz za nią w rankingu znajduje się jasna sukienka z asymetrycznym dołem, wyszywana cekinami. Kreacje Bizuu są idealne na większe wyjścia. Niesamowicie kobiece, niektóre zdecydowanie seksowne, a niektóre bardziej subtelne, jednak wszystkie równie efektowne! A czasami zastanawiam się... jak wyglądałaby kolekcja sukien ślubnych z metką Bizuu?

 
standardowo kilka zdjęć z mojego Instagramu


a post ze zdjęciami i opisem stylizacji z tego dnia możecie zobaczyć w TYM POŚCIE :) 
photos by me and My Fashion Place

piątek, 6 lipca 2012

WHITE & BLUE

W okresie wakacyjnym najchętniej cały dzień spędzałabym w wodzie w kostiumie kąpielowym. Ewentualnie na ratunek przychodzą mi luźne t-shirty i krótkie spodenki. Zazwyczaj rezygnuję także ze szpilek na rzecz wygodniejszych butów sportowych. Preferuję także jasne barwy, ostatnio nadzwyczaj często wykorzystuję biel i wszelkie odcienie niebieskiego, co do mnie - wielbicielki czerni - nie jest zbyt podobne. Niedługo pokażę Wam więcej propozycji na upalne, letnie dni. Jak dajecie sobie z nimi radę? :)


TRANSLATE 

LOTS OF CLOTHES t-shirt | ATMOSPHERE sneakers | MARTA JAŃCZUK bag | VINTAGE shorts | H&M sunglasses